קניות פטורות ממס: כיצד לקבל החזר

שמרו על כל הקבלות על הקניות וחסכו עד 25% מסכום הקניות שלכם באיחוד האירופי. 

תודות לתקנה אירופית מיוחדת, נוסעים בינלאומיים יכולים לדרוש החזר על מע"מ ששולם על טובין. אנו נסייע לכם לקבל החזר מע"מ על הקניות שלכם במסגרת האיחוד האירופי, אף אם תבצעו רכישות מקוונות. אנו נהפוך זאת למשימה קלה, נוודא שתקבלו את ההחזר הגבוה ביותר שניתן לקבל ונעזור לכם לדרוש את מה ששלכם. אנו מאמינים שחבל על מיליוני האירו שאינם נדרשים מדי שנה. כסף שהייתם יכולים להשקיע בעצמכם, באחרים או בעולם שסביבכם. 

שמרו את הקבלות שלכם וחסכו עד 25% מסכום הקניות שביצעתם באיחוד האירופי. התעריפים שונים ממדינה למדינה. החזר מע"מ אפשרי רק כאשר קונים בחנויות חברות ומשתתפות מכיוון שהחוק האירופי אינו מחייב חוקית חנויות להשתתף. רשימה מלאה של חנויות המשתתפות ניתן למצוא במדריך לקניות פטורות ממס או ביישומון הסלולארי ל-iOS או לאנדרואיד ב-vatfree.com.

השירות שלנו מיועד בעיקר למי שאינו תושב האיחוד האירופי המבקר באיחוד.

אולם אנו משרתים גם את אנשי הסגל הצבאי שמוצבים באיחוד האירופי, סטודנטים זרים, עובדים זרים ו/או תושבי האיחוד שמתכוונים לעבור ממנו או לשלוח מתוכו סחורות למדינה שאינה חלק מהאיחוד האירופי. כללים שונים מתאימים לכל מצב. 

 
 
1 Collect.png

שמרו ורשמו את כל הקניות שלכם מקניו

שמרו את כל הקבלות או טפסי פטור ממס מלמעלה מ-55,000 חנויות (מקוונות) משתתפות.

מצאו באתר שלנו חנויות בהן ניתן לקנות ללא מס או ביישומון הסלולארי.

 

 

 

 

ורשמו את הקבלות שלכם באופן מקוון או באמצעות היישומון הסלולארי שלנו

לפני שתשלחו אלינו את הקבלות המקוריות החתומות, רשמו והגישו אותן באתר אינטרנט זה או באמצעות היישומון הסלולארי שלנו. אנו נדריך אתכם לאורך התהליך, ניידע אתכם מה גובה ההחזר ונעדכן אתכם עד שההחזר יועבר לחשבונכם.

 

 

2 photo@3x.png

 

 

3 Stamp@3x.png

 בקרו בדוכן המכס לקבלת חותמת אישור

עם עזיבתכם את האיחוד האירופי, לפני ביצוע צ'ק-אין, כנסו למשרד המכס לקבלת חותמת אימות יצוא. איננו יכולים להתקדם עם הקבלות ללא חותמת זו. משרד המכס עשוי לבקש לראות את הטובין שרכשתם לפני אישור הקבלות שלכם.

 

 

שלחו אלינו בדואר את הקבלות המקוריות החומות שלכם

באפשרותכם להשתמש בתיבות הדואר המקומיות (כתומות) או לשלוח אלינו את קבלות המקור החתומות מביתכם. כאשר נקבל את קבלות המקור החתומות, נבצע בדיקה שלהן ונבדוק את חותמת המכס, ניצור קשר עם החנות כדי לגבות את המע"מ ולאחר מכן, נעביר את ההחזר לחשבונכם. נעדכן אתכם באמצעות דוא"ל, היישומון הסלולארי או דרך האינטרנט.

מסיבות ביטחון, נבקש את הפרטים לביצוע החזר התשלום רק כאשר ההחזר יהיה מוכן להעברה אליכם. אנחנו לא שומרים פרטי תשלום. נבקשכם לקרוא עוד ב מדיניות הפרטיות שלנו.

4 Mail.png
Example mailbox post.nl the Netherlands
 

שלחו את הקבלות החתומות ל:

vatfree.com
att: web
PO Box 37234
1030 AE Amsterdam
the Netherlands  הולנד